STOP, majolika/tenn, Cölln Meissen, 1800/1900-tal.

472512. STOP, majolika/tenn, Cölln Meissen, 1800/1900-tal.

Höjd 24,5 cm.

Obetydligt slitage, möjligen svag spricka sittande figur på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Antal besök: 1 760