OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap med hus, olja på pannå, osignerad.

472489. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap med hus, olja på pannå, osignerad.

23 x 32 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 32 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 440