KURT ULLBERGER. olja på pannå, signerad och daterad 79.

472469. KURT ULLBERGER. olja på pannå, signerad och daterad 79.

49 x 33 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 33 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 626