BARSTOLAR, rostfritt stål och svart klädsel, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

472454. BARSTOLAR, rostfritt stål och svart klädsel, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

Sitshöjd 81 cm.

Bruksslitage
Färgrester på en klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitshöjd 81 cm.

Bruksslitage
Färgrester på en klädsel.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 692