BÄNK, "Tokyo" Yngvar Sandström, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

472447. BÄNK, "Tokyo" Yngvar Sandström, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Oljad ek. Längd 105, bredd 42, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 084