Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
HENRY HEERUP. Väggrelief, metall, signerad och daterad 1970.
472441. HENRY HEERUP. Väggrelief, metall, signerad och daterad 1970.
38,5 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38,5 x 32 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 295