KARMSTOL, "Svensk Fur", Göran Malmvall, Karl Andersson & Söner, 1900-talets första hälft.

472394. KARMSTOL, "Svensk Fur", Göran Malmvall, Karl Andersson & Söner, 1900-talets första hälft.

Kvistfri syrabetsad furu.

Bruksslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvistfri syrabetsad furu.

Bruksslitage och märken.

Antal besök: 1 385