VÄGGPENDYL, samt spegel. 1900-talets mitt.

47238. VÄGGPENDYL, samt spegel. 1900-talets mitt.

Klassisk skuren/förgylld pendyl gustaviansk stil.Höjd 50 cm.Spegelns mått 66X55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693