TRÄDGÅRSMÖBLER, 3 delar, trä, 1950/60-tal.

472335. TRÄDGÅRSMÖBLER, 3 delar, trä, 1950/60-tal.

Soffa, längd 120 cm, sitthöjd 50 cm. Stol, sitthöjd 50 cm. Bord, längd 90, bredd 55, höjd 60 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Färgbortfall.

Antal besök: 1 501