VINGLAS, 1700-tal, slipad dekor.

47233. VINGLAS, 1700-tal, slipad dekor.

Höjd 12 cm.

Slipad mynning, kantnagg, fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Antal besök: 2 508