MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad, ca 203 x 138 cm.

472323. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad, ca 203 x 138 cm.

Brun botten.

Slitage. Fransar saknas, renoverade kortsidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun botten.

Antal besök: 461