Auktionsverket Engelholm
Glas
Övrigt
SPETSGLAS, 17-1800 -tal, med luft i benet.
47231. SPETSGLAS, 17-1800 -tal, med luft i benet.
Höjd 16 cm.
Obetydliga nagg i foten.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm.
Obetydliga nagg i foten.
Auktionsverket Engelholm
823