ROBERT STILLÉN. Kustparti med hamn, olja på duk, signerad Rob. Stillén.

472316. ROBERT STILLÉN. Kustparti med hamn, olja på duk, signerad Rob. Stillén.

47 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 65 cm.

Antal besök: 453