Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
ROBERT STILLÉN. Kustparti med hamn, olja på duk, signerad Rob. Stillén.
472316. ROBERT STILLÉN. Kustparti med hamn, olja på duk, signerad Rob. Stillén.
47 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 65 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
453