PARTI SILVER, 7 delar. Tot vikt 539 gram.

47227. PARTI SILVER, 7 delar. Tot vikt 539 gram.

Bland annat dosa otydliga stämplar 1827, skålfat CG Hallberg samt div pokaler. Höjd 3 - 17 cm.

Slitage, bucklor. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor. Gravyrer.

Antal besök: 742