SVEN-ARNE "HÖKEN" HÖKENSTRÖM. Komposition, blandteknik, signerad samt daterad 91.

472183. SVEN-ARNE "HÖKEN" HÖKENSTRÖM. Komposition, blandteknik, signerad samt daterad 91.

Med gåvotext.
Ca 24 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med gåvotext.
Ca 24 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 069