ANDY WARHOL. Roy Lichtenstein. Granolitografi. Signerad i trycket. 1370/2400.

47216. ANDY WARHOL. Roy Lichtenstein. Granolitografi. Signerad i trycket. 1370/2400.

50x40 cm
Utgiven av Carnegie Museum Of Art 1986. Stämplad a tergo. C CMOA.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x40 cm

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 1 824