JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på duk.

472120. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på duk.

Landskap. Signerad och daterad -54. 30x27 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 540