PRAKTURNOR, 1 par, empire, Frankrike, tidigt 1800-tal.

472088. PRAKTURNOR, 1 par, empire, Frankrike, tidigt 1800-tal.

Förgyllt porslin med landskapsscener.
Höjd 33,5 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm

Mindre slitage.

Antal besök: 812