KERAMIKTAVLA, signerad Lotta & Mary.

472080. KERAMIKTAVLA, signerad Lotta & Mary.

120 x 180 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Åldersslitage. Spricka vid bordskanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 180 cm

Antal besök: 1 031