SOFFA, trä/tyg, 1960/70-tal.

SOFFA, trä/tyg, 1960/70-tal.
472046. SOFFA, trä/tyg, 1960/70-tal.

Tresitssoffa med fast stoppad tygklädsel. Lösa sittplymåer.
Längd 185 cm.
Sitthöjd 37 cm.

Bruksslitage, smuts/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185 cm.
Sitthöjd 37 cm.

Bruksslitage, smuts/fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 603