Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Skåp & Hyllor
VÄGGSKÅP med VITRIN, 1900-tal.
472040. VÄGGSKÅP med VITRIN, 1900-tal.
Höjd 83 cm. Bredd 71 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 83 cm. Bredd 71 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
786