HÖGHJULING, Roy Cooper Toys Ltd, Stockport, England, 1950/60-tal.

472037. HÖGHJULING, Roy Cooper Toys Ltd, Stockport, England, 1950/60-tal.

Barnmodell. Röd lackerad.
Längd 100 cm, höjd 98 cm.

Slitage och märken, handbromshandtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnmodell. Röd lackerad.
Längd 100 cm, höjd 98 cm.

Antal besök: 2 434