VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

47203. VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Rotfaner. Höjd 185, bredd 93, djup 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 408