BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

472022. BORDSLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Marmor,förgylld mässing samt slipat glas.
Höjd 50 cm, bredd 29 cm.

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm, bredd 29 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 739