LEKHÄST, trä, öron och träns av läder, 1900-talets början.

471994. LEKHÄST, trä, öron och träns av läder, 1900-talets början.

Vit och gråmålad. Man och svans av tagel.
Längd 105 cm, höjd 64 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 105 cm, höjd 64 cm.

Antal besök: 794