PARTI KERAMIK, 13 delar, Kina, Tekannor, figurer med mera.

47197. PARTI KERAMIK, 13 delar, Kina, Tekannor, figurer med mera.

Höjd 5 - 10 cm.

Smärre slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5 - 10 cm.

Smärre slitage, skador.

Antal besök: 687