SMYCKEN, 10 delar, silver, 1900-tal.

471947. SMYCKEN, 10 delar, silver, 1900-tal.

Armband, öppen form, Tillander Oy Finland, störst bredd ca 2 cm.
Armband, bismarck, med berlocker, bredd ca 9 mm, längd ca 20 cm.
Armband, GD&Co, Malmö, längd 17,5 cm.
7 ringar, delvis från Gotland, storlek ca 16,5-19.

Ett armband med skadat lås. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565