OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, oljemålning på trä, monogramsignerad GL, daterad 1996.

471923. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, oljemålning på trä, monogramsignerad GL, daterad 1996.

50 x 48 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 48 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 642