LERGÖK, Rimbo Tegelbruk, 1900-talets första hälft.

471890. LERGÖK, Rimbo Tegelbruk, 1900-talets första hälft.

Höjd 27,5 cm.

Slitage, färgbortfall, näbben lagad, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5 cm.

Antal besök: 1 165