EDVIN JANSSON. Igeldammsgatan, Kungsholmen, olja på duk, signerad samt daterad -35.

471824. EDVIN JANSSON. Igeldammsgatan, Kungsholmen, olja på duk, signerad samt daterad -35.

Ca 38 x 50 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 50 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 611