URNA, gjutjärn, 18/1900-tal.

URNA, gjutjärn, 18/1900-tal.
471801. URNA, gjutjärn, 18/1900-tal.

Dekorelement från grindstolpe i form av urna med Smålands landskapsvapen på fram- samt baksidan.
Höjd ca 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 799