VAS, konstglas, "Atlantis", Monica Backström, Kosta Boda, signerad samt daterad 1989.

471790. VAS, konstglas, "Atlantis", Monica Backström, Kosta Boda, signerad samt daterad 1989.

Spräcklig dekor i bruna och grå nyanser samt med guld på livet. Exemplar 5/20. Signerad KB M.B ED-89 5-20 2202489008.
Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 748