KARAFF, graverat glas.

KARAFF, graverat glas.
471743. KARAFF, graverat glas.

Höjd ca 21,5 cm.
Graverat glas med överfång i gulbrunt.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 623