LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, GAB, 1900-talets första hälft.

471719. LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, GAB, 1900-talets första hälft.

Paret ljusstakar med dekor av man och kvinna
Höjd 33 cm.

Bruksslitage, samt försilvringsnötning på fot och ljusmanschetter, ena lite snedställd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 507