CHIFFONJÉ, senempire. 1800-tal.

47167. CHIFFONJÉ, senempire. 1800-tal.

Mahagny. Fyra lådor samt nedfällbar skiva med bakomliggande inredning.
Längd 104, bredd 46, höjd 180 cm.

Brukslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage samt fläckar.

Antal besök: 1 253