FLIPPERSPEL, "Snow Derby", USA, 1970/80-tal.

471667. FLIPPERSPEL, "Snow Derby", USA, 1970/80-tal.

Längd ca 135 cm
Bredd 73 cm
Höjd 171 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Bruksslitage. Funktion vid kontroll, garanti lämnas dock ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 135 cm
Bredd 73 cm
Höjd 171 cm

Antal besök: 2 845