PARTI KERAMIK ca 9 delar, "Röd rubin" Arthur Percy/Eugene Trost Gefle.

47162. PARTI KERAMIK ca 9 delar, "Röd rubin" Arthur Percy/Eugene Trost Gefle.

4 st skålar, dia 8,5 - 26, höjd 6,5 - 11 cm.
2 par + 1 st ljusstakar, höjd 4 - 9 cm.
skål, dia 12,5 cm.
Lockask, höjd ca 11 cm.

Mindre slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

skål, dia 12,5 cm.
Lockask, höjd ca 11 cm.

Mindre slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 899