OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med gård och ko, olja på duk, monogramsignerad samt daterad 1900.

471560. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med gård och ko, olja på duk, monogramsignerad samt daterad 1900.

Ej ramad
Ca 56 x 41 cm.

Färgbortfall, krackeleringar, skada på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad
Ca 56 x 41 cm.

Antal besök: 400