Bordslampa, glas och gulmetall, 1900-talets första hälft.

471475. Bordslampa, glas och gulmetall, 1900-talets första hälft.

DEJI, no 485. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

DEJI, no 485. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Fungerande.

Antal besök: 261