VAS, patinerad brons, GAB, 1930-/40-tal.

471452. VAS, patinerad brons, GAB, 1930-/40-tal.

Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 434