MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

471427. MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Grålackerat bord med 2 st iläggskivor. Bordets mått: Längd 110 + 55 +55 cm, bredd 110 cm, höjd 76 cm. Utan iläggskivor är bordet runt.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445