CHIFFONJÉ, mahogny, empire.

CHIFFONJÉ, mahogny, empire.
471418. CHIFFONJÉ, mahogny, empire.

Längd 120, bredd 50, höjd 148 cm.

Sprickor, slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 591