BOKSKÅP, valnöt, 1800/1900-tal.

471412. BOKSKÅP, valnöt, 1800/1900-tal.

Längd 120 cm. Bredd 48 cm. Höjd 208 cm.

Bruksslitage. Smärre märken. Litet hål på överskåpets baksida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 479