Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
LARS EKLIND. Komposition, olja på duk, signerad.
47140. LARS EKLIND. Komposition, olja på duk, signerad.
Ca 70 x 76 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 70 x 76 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
4 740