SOFFA, Parker & Farr, 1900/2000-tal.

471402. SOFFA, Parker & Farr, 1900/2000-tal.

Tyg med påfåglar. Benen hjulförsedda.
Längd 146 cm.

Bruksslitage, mindre skador, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 146 cm.

Antal besök: 1 165