LARS EKLIND. Komposition, olja på duk, signerad.

47140. LARS EKLIND. Komposition, olja på duk, signerad.

Ca 70 x 76 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 70 x 76 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 5 146