TAKLAMPA SAMT VÄGGLAMPA, Taurus, 1900-talets slut.

47138. TAKLAMPA SAMT VÄGGLAMPA, Taurus, 1900-talets slut.

Taklampa höjd 35 cm.
Vägglampa höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa höjd 35 cm.
Vägglampa höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 10 192