VÄGGHYLLA MED LÅDA, 1950/1960-TAL.

471357. VÄGGHYLLA MED LÅDA, 1950/1960-TAL.

Längd 52, bredd 31, höjd 26 cm.

Repor, stötmärken, skada vid hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 481