BRICKA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

471344. BRICKA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

"Svenk Metallkonst Uddevalla". Dekor av tallkottar. Ca 68 x 46 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 712