Teservis ALP Lidköping:
8 tekoppar, 10 fat. Tekanna, gräddkanna, sockerskål.
4 kaffekoppar med fat, blå dekor. Rörstrand.
Matservisdelar "Bella", Rörstrand:
5 flata tallrikar, diameter 25,5 cm.
6 djupa tallrikar, diameter 22 cm.
6 assietter, diameter 22 cm.
6 assietter, diameter 17,5 cm.
4 uppläggningsfat, längd 22,5 - 33 cm.
Skål på fot, längd 26,5 cm.
Bruksslitage. En kaffekopp med sprickor.
Rörstrand Bella med naggar, missfärgningar, sprickor.